Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Turks stoombad | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz Foz do Iguaçu appartement van 59 m² ligt in Foz do Iguaçu, op 4 km afstand van Puerto Iguazú, en geeft gasten Turkse stoombaden en een Turks stoombad. Het appartement kan tot 6 huisvesten.
Het 2-slaapkamer appartement is gelegen binnen 10 minuten met de auto van Parque Monjolo. De accommodatie is vrij dicht bij Casino Iguazu en biedt een gemakkelijke wandeling van 20 minuten naar het centrum van Foz do Iguaçu. Het appartement bevindt zich op 4,1 km afstand van de Omar Ibn Al-Chattab-moskee.
Dit appartement biedt een balkon, een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De 2-badkamer accommodatie ligt op 5 km afstand van luchthaven Foz do Iguaçu/Cataratas.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Verkoopautomaten
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Sauna
- Turks stoombad
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement?
Gasten van Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Puerto Iguazú, op ongeveer 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Omar Ibn Al-Chattab-moskee (4,1 km) en Parque Monjolo (4,2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement?
Het duurt 20 minuten lopen om van Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement de ontspanning ervaren met Turkse stoombaden en een Turks stoombad. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement?
Royal Legacy Home Club | Lazer E Conforto Em Foz appartement bestaat uit 59 vierkante meters.